Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Buca Kaymakamlığı arasında iş birliği protokolü imzalandı

Yayınlanma Tarihi: 09-03-2022

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Buca Kaymakamlığı arasında iş birliği protokolü imzalandı. ✍ Protokolün kurumumuz ve öğrencilerimiz için faydalı olmasını diliyor, birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalarla toplumumuza daha fazla katkı sunacağımıza inanıyoruz.

Yüksekokulumuz ve Buca Kaymakamlığı arasında imzalanan iş birliği protokolünün ardından “Japon Mutfağı – Sushi Yapım Teknikleri” Workshop’unu ziyaret eden değerli misafirlerimiz mutfağımızı ve okulumuzu gezerek bilgi aldılar.

İmza törenine katılan Buca Kaymakamı Sn. Mahmut Nedim TUNÇER, İlçe Jandarma Komutanı Sn. Binbaşı Turgay BULUT, İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ruhan Gürol SARAÇOĞLU, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sn. Engin ÇALIŞKAN, Üniversitemiz Rektör Yrd. Sn. Prof. Dr. Uğur MALAYOĞLU, Üniversitemiz Genel Sekreteri Sn. Engin BASMACI, Üniversitemiz Genel Sekreter Yrd. V. Sn. Dr. Öğr. Üyesi Dilek ESER, Turizm Fakültesi Dekan V. Sn. Prof. Dr. Yusuf GÜMÜŞ ve Yüksekokulumuz Müdürü Sn. Prof. Dr. Özlem ÇAKIR’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast